اطلاع رسانی

جامعه اطلاعاتیبيشتر

يكشنبه11تير1402

نشست شورای هماهنگی اطلاعات با رياست محترم قوه قضاييه

به گزارش دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات، هم‌زمان با هفتم تیر و سالروز شهادت شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و هفته‌ی قوه‌ قضاییه، جلسه شورای هماهنگی اطلاعات با حضور ریاست محترم قوه‌ قضاییه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژیه برگزار گردید. 
در این جلسه ریاست محترم قوه‌ قضاییه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت‌الله دکتر بهشتی به جایگاه رفیع ایشان از کلام مقام معظم رهبری
(مدظله‌العالی) مبنی بر اینکه شهید بزگوار همه‌ی وجودش را برای نظام گذاشته بود اشاره و باتوجه به تحرکات یک‌ساله گذشته نظام سلطه، بر اینکه همه در یک جبهه واحد هستیم تأکید نمودند. 
ایشان هماهنگی ایجاد شده در بین جامعه اطلاعاتی در شرایط فعلی را به‌عنوان یک فرصت عالی قلمداد و نصرت الهی را در این هماهنگی مؤثر دانسته و از آن به‌عنوان یک تحول یاد کردند که رضایت ولی امر و خدا را در ادامه دارد. 
همچنین از  فعالیت جامعه اطلاعاتی در دو بعد جهاد اکبر و جهاد اصغر بصورت توأمان یاد نمودند. ایشان شرایط دشمنان را در یک‌سال گذشته متزلزل و از هم پاشیده و وضعیت منافقین را نمونه بارز آن دانستند. 
حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژیه بر همکاری جامعه اطلاعاتی با دستگاه قضایی در برخورد با نفوذی‌های دشمن که با استفاده از ابزارهای خود در رواج شایعات و برهم زدن امنیت روانی جامعه تلاش دارند، تأکید , پرداخت هزینه اقدامات از طرف آنها را لازم دانستند. 
در این جلسه رییس شورای هماهنگی اطلاعات حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب نیز با گرامیداشت هفته‌ی قوه قضاییه به موفقیت‌ها و هماهنگی‌های جامعه اطلاعاتی در دولت انقلابی و مردمی در دو سال گذشته و ایجاد همدلی بین اعضا و ایجاد امنیت پایدار و اقدامات امنیت‌ساز و بازدارندگی در مقابل دشمنان اشاره و از اقدامات مشترک در تقابل با فتنه‌گران در اغتشاشات سال گذشته و اقدامات رژیم صهیونیستی به‌عنوان دست‌آورد این هم‌افزایی یاد کرده و بر همکاری کامل جامعه اطلاعاتی برابر رهنمودهای مقام معظم رهبری
(مدظله‌العالی) با دستگاه قضا تأکید نمودند.
همچنین، ریاست محترم سازمان اطلاعات سپاه پاسداران سردار کاظمی نیز با تأکید بر اینکه ما در همه‌ی حوزه‌ها حاضریم دِین خود را به انقلاب اداء کنیم، بر وحدت رویه موجود بین اعضای جامعه اطلاعاتی تأکید نمودند.
 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076 - 021

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگی و شغلی خود اسناد طبقه بندی شده و محرمانه دولتی را يافتيد، مراتب را به تلفن 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستی 113 بيندازيد.