اطلاع رسانی

جامعه اطلاعاتیبيشتر

دوشنبه29فروردين1401

پیام تبریک وزیر اطلاعات

به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سلام و تحیّات الهی بر ارتش با صلابت، مقتدر، سرافراز و سلحشور جمهوری اسلامی ایران؛ 


درود ملائکه و مقربین و اولیای الهی بر شهدای عظیم‌الشأن ارتش ایران اسلامی. گرامی و جاودان باد یاد و خاطره‌ی حماسه‌های بزرگ، وفاداری‌ها، ایستادگی‌ها، مقاومت سترگ، دفاع و تهاجم‌های ارتش اسلام؛ گسستن آگاهانه و شجاعانه‌ی قیود وابستگی و پیوستن عالمانه و متعهدانه به جریان تاریخی امّت و امامت به رهبری بزرگ مرد تاریخ معاصر، حضرت امام خمینی (ره)، مقاومت اسطوره‌ای و دفاع مقدس در برابر توطئه‌های تجزیه‌طلبانه و ایران‌ستیزانه و حضور سرنوشت‌ساز در جنگ تحمیلیِ استکبار جهانی علیه ایرانِ مظلوم، هجوم رعدآسا و صاعقه‌وار بر خصمِ دون و صیانت از مرزها و کیان مقدّس ایران، چه در مرزها و چه در فرامرزها تا دوردست‌های عالم و وفاداری بی‌نظیر ارتش به ملّت، به آرمان‌های مقدّس انقلاب اسلامی، به رهبر فرزانه‌ی انقلاب و فرمانده‌ی معظّم کلّ قوا، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدّظلّه العالی).
هزاران درود و آفرین بر ارتشی که همواره مورد عنایت ویژه‌ی امامین انقلاب اسلامی و ملّت عزیز، سربلند و قدرشناس ایران می‌باشد.
هم‌رزمان گمنام ارتشیان، از پایگاه عظیم مبارزه و جهاد مقدّس وزارت اطّلاعات و جامعه اطّلاعاتی، ضمن تبریک فرارسیدن 29 فروردین، روز خجسته‌ی ارتش ج.ا.ا ، مراتب مودّت، همدلی و همراهی خویش را اعلام می‌دارند.
دوام توفیقات عظیم و عزتمندانه‌ی آن فرماندهی معظّم و ارتش جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منّان خواهانیم. 
سیّد اسماعیل خطیب
وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات کشور


                                                                                

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

روابط عمومی : 22100

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگی و شغلی خود اسناد طبقه بندی شده و محرمانه دولتی را يافتيد، مراتب را به تلفن 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستی 113 بيندازيد.