اطلاع رسانی

اخبار و بازتاب هابيشتر

چهارشنبه2اسفند1402

پیام وزیر اطلاعات

مشارکت در انتخابات سرمنشأ امنیت مردم پایه است

وزیر اطلاعات در حاشیه‌ی آیین بزرگداشت هفته‌ی سربازان گمنام امام زمان (عج) ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: 
- ولادت باسعادت حضرت بقیة‌ الله الاعظم
(عج) فرصت مغتنمی شد تا مراتب تبریکات صمیمانه‏‌ی خود و سربازان گمنام آن حضرت در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد را محضر یکایک مردم عزیز تقدیم نماییم.
- عنوان سربازی گمنام امام زمان را حضرت امام راحل عظیم الشان
(ره) به فرزندان خود در وزارت اطلاعات عطا فرمودند و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، نیز این عنوان را مدال افتخاری بر سینه‏‌های این عزیزان دانسته و فرمودند: آحاد وزارت اطلاعات، پدید آمده‌ی انقلاب و فرزندان امام هستند.
- از جمله دستاوردهای همکاری مردم عزیز با دستگاه‏‌های اطلاعاتی، می‏‌توان به توسعه اقدامات صیانتی، ضربه به گروهک‏‌های تروریستی، رژیم صهیونیستی، مقابله با مفاسد اقتصادی، مقابله با جاسوسی و نفوذ دشمنان و تقویت اطلاعات مردمی در سراسر کشور اشاره نمود.
- ان‌شاءالله، فرزندان ملت غیور ایران در وزارت اطلاعات، همراه و همگام با سایر اعضای جامعه‌ی اطلاعاتی، تمامی مساعی خود را در راستای تأمین امنیت پایدار و بازدارندگی و مقابله با اقدامات ضد امنیتی به کار خواهند بست و همواره در خدمت آحاد ملت شریف کشور خواهند بود و در این راه شکرگزار الهی هستند.
- مقوله امنیت در ایران اسلامی، «مردم پایه» می‌باشد و به همین دلیل همه‌ی ما، امنیت را مدیون مردم عزیزمان هستیم. لذا، مردم با مشارکت در انتخابات، امنیت را پایدار می‌کنند.
- مردم ما برای تأمین امنیت کشورشان شهدای عزیزی تقدیم کرده‌اند و خون شهدای امنیت، مخصوصاً شهدای حادثه‌ی تروریستی کرمان، سطح امنیت جامعه ما را ارتقاء می‌دهد و دل‌ها را به سمت صندوق‌های انتخابات هدایت می‌کند.
- مردم عزیزما، با مشارکت در انتخابات، انواع توطئه‌ها، فتنه‌ها و اقدامات تروریستی و دشمنان کشور را به امنیت تبدیل می‌نمایند و مشارکت آن‌ها در انتخابات، بازدارندگی پایدار تولید می‌نمایند.
- مردم می‌دانند که مشارکت در انتخابات امنیت زا می‌باشد.

 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076 - 021

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگی و شغلی خود اسناد طبقه بندی شده و محرمانه دولتی را يافتيد، مراتب را به تلفن 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستی 113 بيندازيد.