اطلاع رسانی

اخبار و بازتاب هابيشتر

شنبه29مهر1402

وزیر اطلاعات در استان لرستان 

سرنوشت رژیم ظالم، جانی و کودک‌کش صهیونیستی ذلت، بیچارگی، استیصال و نابودی است

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب در شورای تأمین استان لرستان گفت: قدرت افسانه‌ای و تصویر هالیوودی که رژیم صهیونیستی از قدرتش در افکار عمومی جهان ایجاد کرده بود، با عملیات طوفان الاقصی و مقاومت مردم مظلوم غزه فروپاشید.

حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین سید اسماعیل خطیب در جلسه شورای اداری استان لرستان با محکوم کردن کشتار جمعی و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه که در انظار عمومی همه‌ی مدعیان حقوق بشر پوشالی و کاغذی صورت می‌گیرد گفت: قطعاً این اقدام فاجعه‌آمیز به‌عنوان یک خیانت علیه بشریت در تاریخ می‌ماند و نتیجه این اقدام جنایتکارانه این است که دیگر روند عادی‌سازی رژیم صهیونیستی با شکست ترمیم‌ناپذیری به شکل عادی بر نخواهد گشت. اگرچه تاکنون دولت‌ها علی‌رغم افکار ملت شان تلاش می‌کردند با عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی به‌اصطلاح امنیت و رضایت آمریکا را جلب کنند، باید بدانند که این معادله تغییر جدی پیداکرده و عملاً دیگر نتیجه و ثمره‌ای برای آن‌ها نخواهد داشت.
وزیر اطلاعات از عملیات طوفان الاقصی به‌عنوان پیچیده‌ترین، هوشمندانه‌ترین، شجاعانه‌ترین و اثرگذارترین عملیات جبهه مقاومت یادکرد که برای رژیم صهیونیستی شکننده، مرگ‌آور، جبران‌ناپذیر و موجب تغییر راهبردی جدی در معادلات منطقه‌ای و جهانی خواهد بود.
حجت ‌الاسلام ‌والمسلمین خطیب با اشاره به قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی گفت: این رژیم، هیچ زمان روی امنیت را نخواهد دید، چه در درون و چه از بیرون، شکاف اجتماعی و اختلافات سیاسی تشدید خواهد شد، اعتماد و امیدی که اشغالگران به امنیت خود داشتند برای همیشه سلب  خواهد شد و آن قدرت بازدارندگی که برای امنیت خود در بیرون از سرزمین‌های جعلی‌اش فراهم کرده بودند، فرو خواهد پاشید و دیگر هیچ زمینه‌ای برای این‌که بتواند شرایط بازدارنده و اثرگذاری را برای امنیت خود فراهم کند به وجود نخواهد آمد و عملیات طوفان الاقصی نشان داد که قدرت‌ها، تجهیزات، تکنولوژی‌ها و فناوری‌های پیشرفته نمی‌تواند برای کسانی که ظلم و جنایت را در پیش‌گرفته‌اند، امنیت‌زا باشد.
وزیر اطلاعات گفت: علی‌رغم اینکه امروز آزادی خواهان و افکار عمومی اکثر دنیا با مردم فلسطین همراهی می‌کنند، رئیس‌جمهور آمریکا به سرزمین‌های اشغالی می‌آید و پا بر همه این خون‌های مظلوم می‌گذارد و از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند و مردم مظلوم، بی‌پناه و غیرنظامی فلسطین هرروز با آسیب‌ها و خشونت‌ها و جراحت‌ها و خرابی‌هایی روبه‌رو هستند که منشأ آن آمریکا است. بنابراین آمریکا و همه دولت‌هایی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند بدانند، مردم منطقه، مردم آزادی‌خواه و انسان‌های عدالت‌طلب و ضد ظلم جهان، این حمایت‌ آن‌ها را بی‌جواب نخواهند گذاشت و باید منتظر انتقام الهی و انتقامی که به‌وسیله مردم بر آن‌ها تحمیل خواهد شد باشند که انتقامی سخت، ویرانگر، مهلک و نابود‌کننده‌ای برای رژیم صهیونیستی و حامیانش خواهد بود. 
ایشان با بیان اینکه جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار ملت بی‌دفاع فلسطین بار دیگر نشان داد حقوق بشر یک ابزار در دست ابرقدرت‌ها برای رسیدن به اهداف ظالمانه‌ی آن‌هاست و از این شورای امنیت پرادعا برای حمایت از مظلومان کاری ساخته نیست، بلکه صرفاً در جهت اهداف قدرت آمریکا و خواسته‌های ظالمانه و استعماری آن‌ها بکار گرفته می‌شود.
وی به تلاش شبانه‌روزی دولت سیزدهم برای فائق آمدن بر مشکلات، رشد و پیشرفت کشور اشاره کرد و افزود: این دوره یکی از مؤثرترین دورانی است که با همراهی و همکاری همه مجموعه‌ها، دولت آیت‌الله رئیسی توانسته رشد تولید و کاهش نرخ بیکاری را رقم بزند.
همچنین با تأکید بر خدمت به مردم گفت: امروز چیزی که می‌تواند امنیت را برای ما فراهم کند خدمت به مردم و رضایتمندی آن‌هاست. سربازان گمنام امام زمان (عج) در عرصه امنیت و اطلاعات، با همکاری و همراهی دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی در مقابله با جنگ ترکیبی و فعالیت گسترده سرویس‌های اطلاعاتی و اقدامات درهم‌تنیده و متحد رسانه‌های دشمن، موفقیت‌های مؤثری به دست آوردند و اصالتش به این است که بتوانیم زمینه‌ای برای رضایت مردم فراهم کنیم که عملاً خدمت به این ملت و مردم که ولی‌نعمتان ما هستند می‌تواند ضامن امنیت، استواری و پیشرفت کشور باشد.
وزیر اطلاعات، لرستان را مرکز علم، جهاد، شجاعت و مبارزه دانست که در طول تاریخ و در نهضت‌های مهم ملت ایران، اثرگذار و نقش‌آفرین بوده و شهدای بزرگی را به این خطه و به این سرزمین تقدیم کرده است.
دکتر زیویار استاندار لرستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از رشادت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) ایجاد اشتغال برای بیش از 40 هزار نفر و احیای واحدهای تولیدی بزرگ نظیر خودروسازی، نساجی، صنایع غذایی را بخشی کوچکی از فعالیت دولت سیزدهم در لرستان دانست.
در ادامه این مراسم از خدمات مدیرکل سابق اطلاعات لرستان قدردانی و مدیرکل جدید اطلاعات لرستان معرفی شد.
وزیر اطلاعات در سفر به خرم‌آباد، با حضور در گلزار شهدای این شهر، به مقام شامخ آن‌ها ادای احترام کرد و در اجلاسیه شهدای جاویدالاثر لرستان نیز شرکت نمود.حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین خطیب در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: سرنوشت رژیم ظالم ، جانی و کودک کش صهیونیستی ذلت، بیچارگی و استیصال و نابودی است.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در لرستان نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه وزارت اطلاعات در جمهوری اسلامی بر مبنای خدمت به مردم پایه‌گذاری شده است، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) از جان خویش می‌گذرند تا مردم در آسایش و امنیت باشند.وزیر اطلاعات با حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات لرستان به تماس‌های تلفنی شهروندان پاسخ و دستورات لازم را صادر نمود.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین خطیب همچنین در مراسم راهپیمایی خودجوش مردم خرم‌آباد در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین، به همراه نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه خرم‌آباد و استاندار شرکت کرد.


 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076 - 021

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگی و شغلی خود اسناد طبقه بندی شده و محرمانه دولتی را يافتيد، مراتب را به تلفن 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستی 113 بيندازيد.