اطلاع رسانی

اخبار و بازتاب هابيشتر

سه‌شنبه6ارديبهشت1401

بازتاب خبری پايان اشغالگری صهیونیست

اذعان روزنامه‌نگار صهيونيست بر پايان اشغالگری

نشريه صهيونيستی هاآرتص به نقل از گیدعون لوی، روزنامه‌نگار و نویسنده‌ چپ‌گرای صهیونیست، از پايان اشغالگری صهیونیست نوشت.

نشريه صهيونيستی هاآرتص به نقل از گیدعون لوی، نویسنده‌ چپ‌گرای صهیونیست نوشت: "به نظر میرسد فلسطينيیها با بقيه مردم دنيا فرق دارند، ما سرزمين آن‌ها را اشغال کرديم و تلاش کرديم جوانان آن‌ها را دچار فساد و موادمخدر کنيم، گفتيم که چند سالی می‌گذرد و آن‌ها وطن و سرزمين خود را فراموش می‌کنند، اما سال‌ها پس از اين تصور خام ما، اين جوانان انتفاضه 87 را به راه انداختند. ما آن‌ها را به زندان انداختيم و گفتيم آن‌ها را در زندان تربيت میکنيم. اما پس از گذشت سال‌ها با قيام مسلحانه آنان در سال 2000 مواجه شديم که خشک و تر ما را با موشک‌هايشان سوزاند. گفتيم خانه‌هايشان را خراب می‌کنيم و سال‌ها محاصره می‌کنيم، ولی تنها نتيجه محاصره، ويرانی، ديوارسازی و گذاشتن سيم خاردار، اين شد که آن‌ها از زيرزمين و تونل به سراغ ما می‌آيند و تا نفر آخر ما را میکشند. 
ما با علم و انديشه به جنگ آن‌ها رفتيم، ولی آن‌ها ماهواره اسرائيلی (آموس) را تصاحب کردند و امروز ترس و وحشت را در خانه‌های تک تک شهروندان ما حاکم کرده‌اند و پيام‌های تهديدآميز خود را از طريق هک شبکه 2 اسرائيل به گوش مردم ما می‌رسانند. به نظر میرسد ما با سخت‌ترين مردم تاريخ روبرو هستيم، بنابراین چاره‌ای جز به رسميت شناختن حقوق آن‌ها و پايان دادن به اشغالگری نداريم."


 

بيشتر

پیوندها

ستاد خبری : 113

روابط عمومی : 22100

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگی و شغلی خود اسناد طبقه بندی شده و محرمانه دولتی را يافتيد، مراتب را به تلفن 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستی 113 بيندازيد.