شنبه13آبان1402

پیام وزیر اطلاعات

به مناسبت یوم الله 13 آبان

عملیات تاریخی طوفان الاقصی توسط مقاومت اسلامی فلسطین شکست مفتضحانه‌ی دیگری را در منطقه متوجه آمریکا نموده و ابهت پوشالی صهیونیسم متجاوز را به طور کامل به هم ریخته است

بسم الله القاصم الجبارین
پیام وزیر اطلاعات به مناسبت 13 آبان 
یوم الله 13 آبان «روز مبارزه با استکبار جهانی» یاد آور سه واقعه تاریخی؛ تبعید حضرت امام خمینی (رضوان الله علیه) به ترکیه پس از اعتراض به لایحه‌ی ضد حقوق بشری کاپیتولاسیون، شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست که هرساله با شکوه در ایران اسلامی برگزار می گردد و همواره بر گستره‌ی آن افزوده می‌شود. 
13 آبان امسال در شرایطی گرامی داشته می‌شود که ماهیت سبعانه‌ی آمریکا‌ی جنایت کار بیش از بیش نمایان شده و علاوه بر خشم ملت های مستضعف جهان، شهروندان آمریکا نیز در مخالفت با ظلم و جور به ملت های مظلوم به ویژه، در دفاع از مردم مظلوم غزه علیه سیاست ها و سیاستمداران آن کشور خروش نمودند.
در این ایام، عملیات تاریخی «طوفان الاقصی» توسط مقاومت اسلامی فلسطین شکست مفتضحانه‌ی دیگری را در منطقه متوجه آمریکا نموده و ابهت پوشالی صهیونیسم متجاوز را به طور کامل به هم ریخته و حملات ددمنشانه‌ی رژیم کودک‌کش صهیونیستی به مردم بی دفاع و بمب باران های وحشیانه‌ی غزه که با همکاری و حمایت تسلیحاتی آمریکا صورت می گیرد، ملت های جهان را به همآوردی با رژیم جعلی به میدان آورده و سردمداران آن رژیم را مستأصل نموده است.
ضمن نکوداشت یوم الله 13 آبان و نثار درود بیکران به روان پاک حضرت امام راحل و شهدای دانش‌آموز به‌ویژه شهدای مظلوم غزه، به همراه سربازان گمنام آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) در سنگر مبارزه و جهاد در وزارت اطلاعات و سایر دستگاه های اطلاعاتی با ولی امر خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) تجدید عهد می کنیم که تا نابودی ستمگران پهنه‌ی هستی؛ آنی از مجاهدت در راه خداوند قاصم الجبارین غفلت نورزیم.
ان‌شاءالله، اندوه مردم مظلوم فلسطین و مستضعفان جهان و غم هجران منجی عالم بشریت به سر رسیده و با فرج حضرت حجت‌ بن الحسن العسکری (عج) ، کاخ ظلم همه‌ی مستکبران عالم فرو می ریزد و وعده‌ی الهی فرا خواهد رسید.
                                

 
                                                                          
 سید اسماعیل خطیب                                     

پیوندها

ستاد خبری : 113

بازرسی و رسیدگی به شکایات : 22844076

صندوق پستی : 3457-16765 و 1974-16765

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وزارت اطلاعات است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.
اگر در محيط زندگی و شغلی خود اسناد طبقه بندی شده و محرمانه دولتی را يافتيد، مراتب را به تلفن 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات گزارش دهيد و يا اسناد را به صندوق پستی 113 بيندازيد.