تازه های سایت
وزیر در فارس
سخنرانی وزیر اطلاعات در نشست شورای اداری استان فارس
   حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود علوی امروز سه شنبه  مورخ 9 بهمن 1397 در جلسه شورای اداری استان فارس با تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه کبری (س) و مبارزه آن حضرت با ایجاد انحراف در جامعه اسلامی اشاره کرد و توفیق کسب توشه در مکتب ولایتمدار آن حضرت و دفاع از ولایت را از خداوند خواستار شد . 
   دکتر علوی همچنین در آستانه دهه فجر یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب را گرامی داشت وگفت : به لطف خدا همه استانداران فارس منشأ خیر و برکت بوده اند و امیدواریم در این دوره مدیریتی کارنامه درخشنده تری بدست آید.
   وزیر اطلاعات با بیان  این که امروز مسئولیت خدمت و گره گشایی از مشکلات مردم بر دوش مسئولان نهاده شده است، افزود : بر اساس آموزه های دینی، مسئولیت ،امانت ،عبادت و آزمون مسئولان است و باید با قدردانی از این تفضل الهی ،شکر نعمت را با خوشرویی و خدمت رسانی بی منت به مردم بجای آورد.
   دکترعلوی گفت : اسلام بر خلاف دموکراسی غرب ،حکومت را برای مردم می خواهد و بنابراین کارگزاران حکومت اسلامی باید در این مسیر حق الناس را رعایت کنند .
   وزیر اطلاعات با اشاره به این که در حکومت اسلامی امنیت ، معیشت ،عدالت و امنیت باید  برای آحاد مردم جامعه برقرار شود، از تلاش و همکاری های شورای تأمین در جهت ارتقاء سطح امنیت و آرامش کشور به ویژه این استان قدردانی کرد و افزود: به لطف خدا اکنون همدلی و هم افزایی موثری در میان دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی وجود دارد که ثمره آن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران است .
   دکتر علوی بر ارتقاء سطح امنیت در عرصه های مختلف تأکید کرد و با ابراز تأسف از این که در  برخی مواقع  در جامعه شاهد بدگویی و هتاکی هستیم ،گفت: باید با رعایت اخلاق و اصول شرع این گونه مسائل از جامعه رخت بربندد.
   وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش به برخی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و سنگ اندازی دشمنان علیه کشور مان اشاره کرد و افزود : برخی این گونه القاء می کنند که تحریم ها اثر زیادی نداشته بلکه عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده است در حالی که  هدف دشمنان ایجاد فضای ناامیدی و رویگردانی مردم از مسئولان کشور است .
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات